Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 17594
تاریخ انتشار : 15 آبان 1391 14:30
تعداد بازدید : 1498

3 جایزه دانشجویان دانشکده در جشنواره بین المللی فیلم رشد

در چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد، هزار و ۴۱۶ فیلم که هزار و 145 فیلم از ایران و 271 فیلم از 46 کشور جهان حضور داشتند که در بخش مسابقه دانشجویان دانشکده صدا و سیما قم موفق به دریافت 3 جایزه این جشنواره شدند.

در چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد، هزار و ۴۱۶ فیلم که هزار و 145 فیلم از ایران و 271 فیلم از 46 کشور جهان حضور داشتند که در بخش مسابقه دانشجویان دانشکده صدا و سیما قم موفق به دریافت 3 جایزه این جشنواره شدند.

شب گذشته مراسم اختتامیه چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد در سینما فلسطین برگزار شد. به گزارش فارس بخش های متعدد اهدای جوایز در اختتامیه این جشنواره به شرح زیر است:

بخش دانش آموزان فیلم ساز:

1- تندیس زرین، لوح تقدیر و جایزه نقدی به فیلم مستند «خانواده شمعدانی» به کارگردانی فاطمه انصاری

2- تندیس زرین، لوح تقدیر و جایزه نقدی به فیلم کوتاه «سوختن در آب، غرق شدن در آتش» به کارگردانی زانیار طهماسبی

3- تندیس زرین، لوح تقدیر و جایزه نقدی به انیمیشن «نقاشی ذهن» اثر مسعود طایری

4- دیپلم افتخار و لوح تقدیر به «چرا با صدای خروس خورشید درمی آید» به کارگردانی  گلابر یاندمیدزه از کشور گرجستان 

 بخش فرهنگیان فیلمساز:

1- تندیس سیمین، لوح تقدیر و جایزه نقدی به فیلم «آرزوها» به کارگردانی محمد مقیم پور بیژنی

2- دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «آن مرد ایستاده است» به کارگردانی علیرضا نوروزی

 بخش مستندهای علمی و آموزشی:

1- جایزه نقدی و تندیس جشنواره به شرکت منالیزا از کشور فرانسه برای ساخت چند فیلم علمی و آموزشی

2- دیپلم افتخار، لوح زرین و جایزه نقدی به مستند «بازمانده تتیس» به کارگردانی بابک مجیدی

3- دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلم «پرواز با بالهایم» به کارگردانی رسول انتشاری

4- دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلم «رصدخانه مراغه» به کارگردانی حسین پورستار

5- دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلم «مهرا» به کارگردانی حسن نقاشی

6- تندیس زرین و جایزه نقدی به فیلم «سلام خدای مهربان» به کارگردانی حسن نقیان فشارکی

 بخش فیلم کوتاه داستانی:

جایزه ویژه و جایزه نقدی به فیلم «3 در 3 »به کارگردانی نونورجا از کشور پرتغال

2- تندیس زریین و جایزه نقدی به فیلم «عینک جادویی» به کارگردانی دانیال رپتر از کشور مکزیک

3- تندیس ویژه و جایزه نقدی به فیلم «نامه ها ، عکس ها، آدم ها» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان

4- جایزه ویژه و نقدی به فیلم «مسئول» به کارگردانی سرجوباره خون از کشور اسپانیا

5- جایزه ویژه دبیر جشنواره لوح تقدیر و جایزه نقدی برای به تصویر کشیدن آرزوی صادقانه یک فیلم ساز استثنایی به فیلم «24 ساعت مرخصی» به کارگردانی ناصر شهریاری احمدی

 بخش پویانمایی:

1- جایزه ویژه هیئت داوران، جایزه نقدی به پویانمایی «صدای جاده» به کارگردان برزان رستمی

2- دیپلم افتخار و جایزه نقدی به پویانمایی «انتظارات بزرگ» به کارگردانی الکسی گوینگو از کشور پرتغال

3- دیپلم افتخار و جایزه نقدی به پویانمایی «آهوی گردن دراز» به کارگردانی سیدحسن سلطانی

4- تندیس زرین، لوح تقدیر و جایزه نقدی به پویانمایی «ماسوله» به کارگردانی بهرام عظیمی

 بخش سیفژ:

1- فیلم «شعله در باد» به کارگردانی فرهاد مهران فر

2- اتاق رحمت» به کارگردانی هوشنگ حسینی

3- گراماز» به کارگردانی عباس رافعی

4- سلام مادر» به کارگردانی امین طرفی جلالی   دانشجو دانشکده صدا و سیما قم

5- و خدایی که» به کارگردانی مهشید فریدفر

6- مادر پاییزی» به کارگردانی سیروس رنجبر

7- مدرسه نیکان» به کارگردانی حسن شریعتمداری

8- آوای آشنا» به کارگردانی سهیلا کریمی

9- آسانترین کار کوچولوها» به کارگردانی مصطفی خسروی

 بخش فیلم های 137 ثانیه ای:

1- مهدی طالبانی

2- مهدی نصیری

3- فاطمه سلطانی    دانشجو دانشکده صدا و سیما قم

4- سمیه میرمهدوی  دانشجو دانشکده صدا و سیما قم

 بخش فیلم نامه:

1- رحیم کریم زاده

2- عادله عطاران

3- مریم طیار

4 - مطهر زنگانه

 بخش فیلم داستانی بلند:

1- جایزه ویژه و جایزه نقدی به فیلم «آقای مدیر» به کارگردانی حسن آقاکریمی

2- دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلم «گاتو» به کارگردانی راجان خوسه از کشور هندوستان

3- جایزه ویژه و جایزه نقدی به فیلم « آوان» به کارگردانی آرش سجادی حسینی

4- تندیس زرین لوح تقدیر و جایزه نقدی به فیلم «شعله در باد» به کارگردانی فرهاد مهران فر.

ثبت شده توسط : م.ر فرزین

نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.